// Babskie śpiewy - emisja głosu i śpiewaczy team //

Dawno temu, a może wcale nie tak dawno ludzie śpiewali. Śpiewali przy siewie, śpiewali przy żniwach, śpiewali gdy szli na wojnę i gdy się weselili. Można by znaleźć piosenkę, pieśń, czy przyśpiewkę na każdą okazję – co poniekąd oznacza, że śpiew był po prostu praktyką powszechną. 

Skąd takie zamiłowanie do śpiewu w dawnej Polsce? A stąd, że śpiewanie daje poczucie szczęścia – sprawia, że czujemy się częścią społeczności, możemy wydobyć to, co głęboko w nas schowane i możemy budować piękne harmonie, co niezwykle raduje uszy. 

Tylko, że kto dzisiaj chodzi na siewy i żniwa? Kobiety… utknęłyśmy w mieście a nasze głosy utknęły w nas. Więc może pora to zmienić. Chodźmy na BABSKIE ŚPIEWY 🙂 

Babskie śpiewy

… to grupowe zajęcia ze śpiewu i emisji głosu dla kobiet od wieku nastoletniego do stu dwudziestu lat. Są to spotkania na których po pierwsze poznasz warsztat śpiewania – jak dbać o swój głos w codziennym życiu i podczas śpiewu, jak pracować z oddechem i jak znaleźć swoją wewnętrzną barwę. Nauczysz się śpiewać zdrowo i pokonywać  wszelkie problemy czy bariery związane z Twoim głosem. Po drugie – to spotkanie: kobiet, dziewcząt, matek i po prostu fajnych babek. Chcemy by te zajęcia były nie tylko wspaniałym przeżyciem dla naszych głosów i uszu, ale również niech będą dla nas dobrym czasem spędzonym razem!

Najczęściej zadawane pytania:

Oczywiście! Po to są te zajęcia – byś dowiedziała się na co zwracać uwagę i jak pracować z głosem, aby Twój śpiew był zdrowy i piękny! 

Tak. Oprócz śpiewania podczas zajęć czeka na Was wiele ćwiczeń związanych z emisją głosu. Dowiecie się również jak ćwiczyć w domu, by nasz głos stawał się coraz piękniejszy.

Koszt i termin zajęć:

Stała grupa:
środy, 18:15-19:15  w Spoko Space (ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela, 17/2).

Koszt:
Pojedyncze wejście: 25zł
Karnet na 4 wejścia: 90zł

// Misja - emisja! Emisja głosu dla kobiet //

Czy zdarzyło Ci się, że chciałaś coś powiedzieć ale głos odmówił Ci posłuszeństwa? Być może po godzinie rozmowy twój głos zaczyna chrypieć? Może chciałaś zawołać a okazało się, że nie potrafisz tego zrobić? A może często spotyka cię sytuacja, w której znajomi proszą, byś coś powtórzyła, ponieważ nie zrozumieli co mówisz? Znamy to… Są to sytuacje niekomfortowe pod każdym względem – gardło boli, a nasza pewność siebie ucieka gdzieś w okolice indyjskiego buszu.  Gdybyśmy głosu używały tak często jak koszyka na święconkę można by przymrużyć oko na fakt, że nie działa jak powinien. Ale jeśli mówisz częściej, to może warto poznać kilka metod i technik, które sprawią, że Twój głos się otworzy i zabrzmi pięknie? 

Misja emisja to zajęcia przygotowane z myślą o wszystkich kobietach, które mają problem z głosem. Głos jak każdy mięsień wymaga pracy oraz rehabilitacji jeśli jest zmęczony 🙂  Dołącz do nas, by dowiedzieć się  jak prawidłowo oddychać, jak mówić – by się nie męczyć, czyli jak mówić dobrze i zdrowo 🙂

Koszt i termin zajęć:

Stała grupa od 07.05.2018:

poniedziałki, 18:00-19:00  w Spoko Space (ul. Marcina Borelowskiego-Lelewela, 17/2).

Koszt:
Pojedyncze wejście: 25zł
Karnet na 4 wejścia 90zł

ZAPISY // ZAPISY// ZAPISY// ZAPISY// ZAPISY// ZAPISY // ZAPISY// ZAPISY//

Jeżeli chcesz nam powiedzieć coś ważnego lub o coś zapytać możesz zrobić to tutaj.

Copyright 2019 makememusic.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Made by: ManiaRobiStrony@gmail.com
Polityka prywatności